naša cena:
0,00 EUR (Nie sme platcovia DPH)

 

AURAŽIARIČ

jediný žiarič svojho druhu v podobe krásnych šperkov :))

 

NA ČO SLÚŽI AURAŽIARIČ ?

 

AURAŽIARIČ slúži na ochranu a posilnenie Vašej Aury pred negatívnymi a cudzími vplyvmi. Energetické vyžarovanie harmonizuje a zlepšuje vzťahy s okolím, dodáva pozitívnu, dynamickú energiu a vibrácie aure. Doplna jej komplex farieb. Očisťuje organizmus od negatívneho žiarenia.

AURAŽIARIČ chráni Vašu auru a nedovoľuje negatívnym, cudzím vplyvom vstupovať do Vašej Aury.

ČO POCÍTIM AKO PRVÉ, KEĎ ZAČNEM NOSIŤ AURAŽIARIČ ?

Prvé čo pocítite, že nie ste tak fyzicky i psychicky unavený ako obvykle pri jednaní a konaní s ľuďmi.

Druhý náhle prehodnotia k Vám postoj a jednajú s Vami inak - kľudne a milo. Aj taký, čo pred tým nedokázali komunikovať s Vami milo a úctivo sa zmenia.

PRE KOHO JE VHODNÝ AURAŽIARIČ ?

Veľmi vhodný pre ľudí, ktorý  pracujú s ľuďmi (napr. opatrovateľky/-ia, predavač/-ky, úradníci, učitelia, manažéri, ľudia za prepážkami,  atď.), ktorí  preberajú  nálady, energiu a starosti iných na seba. Pre tých, čo pociťujú vyčerpanie po "kontakte" s ľuďmi. Výborná pomoc pri vybavovaní vecí, kedy často aj úradníci sú len ľudia a bývajú nepríjemní (vyčerpaní) pri jednaní s Vami. Ich odmietavý postoj sa Vás nedotkne a vybavíte, čo potrebujete vybaviť.

Z čoho je AURAŽIARIČ  vyrobený?

Základ je vyrobený z dvoch typov materiálov a to živice a kryštálu. AURAŽIARIČ má špeciálnu Aurafóliu navrhnutú Design by Evan, ktorá dokáže odrážať negatívne myšlienky iných ľudí a čistiť priestor okolo Vás.

Môžem nabíjať AURAŽIARIČ ?

 

AURAŽIARIČ môže sa nabíjať vlastným pozitívnym želaním – láska, zdravie, šťastie, môžu byť aj peniaze, ak si ich želáte v dobrej viere a na dobre účely a ak ste stotožnený vnútorne so sumou, ktorú si želáte...

Nabíja sa 3 dni (najlepšie na NOV mesiaca, želanie si napíšte na papier s dátumom do ktorého si želáte aby sa splnilo (musi to byť reálny dátum s ktorým ste stotožnený a položte AURAŽIARIČ so želaním do tmavej krabičky (vrecúška) na noc. Myslíte na želanie a AURAŽIARIČ  , do ktorého to želanie myšlienkovo vkladáte...

Môžem AURAŽIARIČ požičiavať kamoške?

AURAŽIARIČ by mal slúžiť iba jednej osobe. Pretože je vyrobený z materiálu, ktorý vstrebáva psychické pochody od človeka, ktorý ho nosí. Je to ako amulet, ktorý preberá energie majiteľa, ktorý ho nosí. Jednoznačne odporúčame kamoške nosiť jej vlastný AURAŽIARIČ

AKO NOSIŤ AURAŽIARIČ ?

Cez deň ho noste na tričku, nie na tele zvýši sa tým účinok AURAŽIARIČ-a a životnosť špeciálnej reflexnej aurafólie. Reflexná aurafólia je citlivá na prekyslenú PH pokožku a vodu.

V prípade opotrebenia – vybitia AURAŽIARIČ-u (u každého je to individuálna doba kým sa opotrebí – stratí farbu, ošúcha sa alebo prejde do priesvitnej farby...) ho vymeňte za nový.

ČO S OPOTREBENÝM AURAŽIARIČ-om ? NEŠKODÍ?

Opotrebený AURAŽIARIČ neškodí, môžete ho ďalej nosiť ako amulet želania, ale nemusí mať už takú veľkú silu odrážať negatívne energie, ak ste v psychicky náročnom prostredí. Pokiaľ cítite stále z neho silu, tak ho nemeňte.

AKO OČISTIŤ AURAŽIARIČ  OD NEGATÍVNEJ ENERGIE?

AURAŽIARIČ je nadstavený na samočistenie, neumývať vo vode, aby ste zbytočne nepoškodili citlivú aurafóliu! Ak z neho niečo zlé cítite alebo Vám ho chytala osoba, ktorá sa Vám hnusí, tak môžete ho položiť na suchú soľ na noc.

(Ráno soľ odstráňte, nepoužívajte ju znova na očisťovanie AURAŽIARIČ-u .)

ZDM0YjRiO