Úvod »4.DÁM.PARFÉMY ESSENS» DÁMSKE PARFÉMY ESSENS


        

DÁMSKE PARFÉMY ESSENS

novinka

 

Číslo produktu: 33000
naša cena:
0,00 EUR (Nie sme platcovia DPH)

 

https://www.youtube.com/watch?v=NUcP2ggLPUc

 

♥ Ku každej objednávke parfému dostante automaticky voňavé prúžky všetkých parfémov, ktoré sú skladom 

 

Parfémy ESSENS vznikajú predovšetkým s dôrazom na najvyššiu možnú kvalitu. Naša výroba je certifikovaná GMP (Good Manufacturing Practice), ISO 9001-2008 a je pod neustálou kontrolou podľa najprísnejších predpisov a noriem Európskej únie. Garantujeme obsah 20 % vonných esencií (éterických olejov), exkluzívne dodávaných jedným z popredných svetových producentov pre privátne značky spoločnosti SELUZ, čo zaručuje radiť sa k elite medzi parfémami.

Uveďme aspoň zjednodušený postup výroby. Tie najkvalitnejšie vonné esencie výhradne z prírodných zdrojov sa najprv zmiešajú s čistým parfumérskym alkoholom. Už v tejto fáze sa líšime od väčšiny konkurencie, pretože spoločnosti vyrábajúce na území EU sú nútené použitý alkohol denaturovať rôznymi chemickými látkami, čo môže negatívne ovplyvniť finálny produkt. Výsledná zmes sa podchladí na teplotu -7 °C a dokonale sa prefiltruje, k filtrácii sú používané filtre s jemnosťou 10 mikrónov. Parfém potom najmenej 8 týždňov „zrie“ v nerezových tankoch, aby sa mohli všetky zložky dokonale spojiť. Následne je naplnený do vzduchom čistených flakónov, vytvorených talianskymi majstrami vo vyhlásenej sklárskej dielni a nakoniec je zabalený do krabičky navrhnutej s dôrazom na čistý dizajn. Všetky výrobné kroky podliehajú súvisiacej kontrole kvality a na výrobu sú použité výhradne bezchybné materiály.

Všetky naše produkty boli úspešne certifikované a registrované pre predaj v každej krajine, kde     je ESSENS zastúpená. ⁄reg.člen klubu ESSENS - reg.č.20032657⁄

 

 

ODc2YTUwN