NOVINKY

arr3Novinka č.1 - Dámsky parfém : ADRIANA ROSE de YODEYMASviežosť bergamotky a elegancia ruže zvýrazňujú vanilkové pozadie tohto moderného a nadčasového... arr3Novinka č.2 - Dámsky parfém : LÉAU BERLUE de YODEYMAJemné citrusové a kvetinové tóny tohto parfumu evokujú príjemný pocit nehy a... arr3Novinka č.3 - Dámsky parfém : BLACK ELIXIR de YODEYMAIntenzívna vôňa kávy a sladká zmes likéru s vanilkou tvoria tento záhadný a zmyselný... arr3Novinka č.4 - Dámske parfémy ESSENSDámske parfémy ESSENS   Parfémy ESSENS vznikajú predovšetkým s dôrazom na najvyššiu možnú kvalitu....

KONTAKTY

Michelle Sabao
Dunajská 24
811 08, Bratislava 1
tel: 0948 603 500
napíšte nám

ANKETA

Ako sa vám páčia tieto stránky?

Veľmi :) 38% Ide to 24% Nie príliš 18% Vôbec 19%

PLATBA A DOPRAVA
PLATBA, DOPRAVA

-1. PLATBA, 2. DOPRAVA - informácie, podmienky

- 3. článok obsahuje aj info pre prípadnú reklamáciu tovaru

 

PLATBY

1. Platby za tovar a poštovné pri posielaní v rámci SR:

Ďakujeme za Vašu objednávku:)) Vážime si Váš záujem:)) Veríme, že budete s naším tovarom spokojný:))

V prípade potreby (neuvážené, nepremyslené, nakupovanie a pod.) sa dá objednávka stornovať až do 24 h po 24hodinách sa stáva vďaka Vám objednávka záväzná. Odsúhlasením obchodných podmienok, pri zadaní objednávky, dôjde k uzavretiu kúpnej zmluvy medzi predávajúcim a kupujúcim a po 24h je právne záväzná, súhlasíte zo zaslaním Vami objednaného tovaru a jej povinnou úhradou na náš účet.

 

Zákazník za tovar zaplatí najlepšie hneď alebo najneskôr do 3dní po objednaní, aby Vám tovar prišiel čo najskôr a aby ste ho nezdržiavali pre prípadného, seriózneho kupujúceho s vážnym záujmom. Ak sa tak nestane budeme Vás kontaktovať a riešiť to.

 • po objednaní treba zaplatiť za tovar prevodom na účet - plnú sumu za tovar + náklady na jeho doručenie 2,50 € slovenská pošta - zaslanie balíka na poštu alebo 3,50 EUR - slovenská pošta zaslanie balíka domov či do firmy, (treba uviesť telefón).
 • Akcia - balné je pre Vás zdarma! :))

– naše č. účtu:  -

IBAN SK98 8360 5207 0042 0852 7707 - MBank 

treba uviesť variabilný symbol: číslo Vašej objednávky

Rozhodli sme sa pre možnosť platby prevodom na účet, lebo Vás týmpádom vyjde poštovné lacnejšie a nemusíte platiť slov.pošte príplatok za dobierku. Prevodom je to určite modernejšie to znamená aj pohodlnejšie, navyše sa nemusíte zaoberať, či máte hotovosť pri preberaní, nemusíte chodiť vyberať s bankomatu a pod. Váš Vyplatený balík si len jednoducho hneď preberiete čo zvyšuje Váš komfort:))

 

 • osobný odber - je možný iba po telef. dohovore na č.0948 603 500, na našej poštovej adrese v obci Šuňava, (Okres Poprad, blízko Štrby, miesto údajne s jedným s najkrajších výhľadov na naše Tatry:))
 • Poštovné v tomto prípade neúčtujeme.
 • Platiť sa dá len predom prevodom na účet a po pripísaní sumy si môžete tovar u nás po tel. dohovore vyzdvihnúť v medzi nami dohodnutom dni a hodine, v prípade nášho volnejšieho času je to možné aj cez víkend - sobota, nedeľa

 

 • AKCIA!! - Pri kúpe tovaru nad 100 € zákazník poštovné neplatí.

 

2. Vrátenie tovaru po odstúpení od kúpnej zmluvy do 14 pracovných dní

 

Podľa § 12 zákona 102/2014. Z.z. je možné odstúpiť od kúpnej zmluvy a  tovar zakúpený v

našom internetovom obchode vrátiť bez udania dôvodu najneskôr do 14 pracovných dní od jeho

prevzatia.

Tovar je potrebné vrátiť na poštovú adresu prevádzkovateľa e-shopu (nie na adresu firmy do Ba):

Poštová adresa:

Michaela Sabová

Štrbská 389/7

059 39  Šuňava

(okres Poprad)

 

Dôležité upozornenie!

Tovar je potrebné zaslať v originálnom balení, kompletný, nepoužitý, nepoškodený, nepokrčený, suchý bez  pachovej stopy a fľakov, bez prachu, špiny, výrobok nesmie byť predtým namočený či opratý, či nesprávne, nadmerne používaný, preťažovaný a pod. Oblečenie treba prať v rukách či podľa odporučených informácií, či obrázkov na štítku. Kabelky a doplnky takisto, podľa návodu, či materiálu. Návod na údržbu nájdete v článku starostlivosť o tovar. Knihy sa podľa zákona späť nevracajú.

Tovar, ktorý by ste chceli vrátiť nesmie mať telesný pach, parfum, cigaretový dym, aviváž, prášok a pod.). Obal na tovare nesmie byť poškodený ani poškriabaný, ani natrhnutý a tovar nesmie javiť

známky používania. Tovar musí obsahovať všetky cenovky a štítky na pôvodnom mieste a tieto nesmú

byť odstránené. Kupujúci tovar zašle v balíku s priloženým originálom dokladu o kúpe. Riziká škody na

tovare spôsobené prepravou od kupujúceho k predávajúcemu znáša kupujúci až do prevzatia tovaru

predávajúcim. Prepravné náklady pri vrátení tovaru hradí kupujúci.

Tovar vrátený na spôsob dobierky neprijímame.

Cena za tovar bude kupujúcemu vrátená do 15 dní po prevzatí a skontrolovaní vráteného

tovaru, a to poštovou poukážkou alebo na účet.

 

Pri vrátení peňazí poštovou poukážkou bude zo zasielanej sumy odpočítaná čiastka:

 • pri sume do 30 €  - poplatok 0,70 € - poplatok na pošte za zaslanie peňazí poštovou poukážkou
 • pri sume nad 30 € - poplatok 1 € - poplatok na pošte za zaslanie peňazí poštovou poukážkou
 • manipulačný poplatok 5 €

 

Pri vrátení tovaru, do 14 dní, bez udania dôvodu(podľa zákona), ktorý však predtým kupujúci prevzal a skontroloval ho a za ktorý vrátim po mojom prekontrolovaní a 100% splnení našich, vyššie uvedených podmienok peniaze na účet. Preplatí zákazník len poštovné, ktoré som uhradila, aby nám nevznikla škoda. Lebo len za 10 ľudí by to bolo - 25 EUR. Preto si radšej dobre premyslite, čo chcete naozaj kúpiť a o čo máte vážny záujem a v prípade otázok, či viac (fotiek, rozmerov, funkcií, kvality, vône parfému a pod...) ohľadom tovaru ma radšej kontaktujte predom meilom či telefonicky, radi Vám na Vaše otázky odpovieme. Aby ste nemuseli tovar zbytočne posielať späť a ušetrili si čas a náklady. Keďže som študovala módu- módné návrhárstvo - dizajn a som aj umelec, snažím sa vyberať veci kvalitné, moderné a podľa mňa aj vkusné. Čiže Vám viem odborne poradiť aj ohľadom módy a ostatného tovaru:)) Tovar si starostlivo sama odborne vyberám väčšinou po výstavách od kvalitných často zahraničných výrobcov alebo s kvalitných skladov zo zahraničným tovarom, alebo na odporučenie spokojných predajcov, zákazníkov. Každý jeden poctivo prekontrolujem, či spĺňa moje požiadavky na kvalitu, výnimočnosť, vzhľad, dizajn, praktickosť a pod. Verím, že budete s Vami vybraným tovarom spokojný. V prípade rady, či informácii mi kľudne volajte, rada Vám pomôžem. 0948 603 500

S pozdravom Michelle Sabao:))

Na vrátenie tovaru je potrebné vyplniť formulár, ktorý Vám na požiadanie zašleme

na Váš mail.

 

3. V prípade oprávnenej reklamácie kupujúcemu vzniká nárok na vrátenie peňazí.

 

Po uznaní reklamácie a vzniku nároku na vrátenie peňazí, kupujúcemu bude suma

za tovar vrátená poštovou poukážkou.

 

Zo zasielanej sumy bude  odpočítaná čiastka:

 • pri sume do 30 € - poplatok 0,70 € - poplatok na pošte za zaslanie peňazí poštovou poukážkou
 • pri sume nad 30 € - poplatok 1 € - poplatok na pošte za zaslanie peňazí poštovou poukážkou

V prípade reklamácie je potrebné vyplniť formulár, ktorý Vám na požiadanie

zašleme na Váš mail.

 

DOPRAVA

 

Keď nám bude za Vami objednaný tovar pripísaná presná suma na náš účet, tovar Vám zašleme na Vami uvedenú adresu prostredníctvom Slovenskej pošty v rámci SR.

NzU5ZjUzZD